KONST / Litografier / Färglitografier 9949692
nr 994 9692
Färglitografier
7 st. lösa blad, Brianchon, Oudot, Manessier, Blanson, Aizpiri, Fini, Dayez, numrerade och signerade, bladets mått: 37x57
måndag 16 november 2015
kl 18:24:23